دیزل ژنراتور

خرید و فروش دیزل ژنراتور

ژنراتور در لغت به معنای تولیدکننده است. دیزل ژنراتور در واقعیت از‎تر‎کیب یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی تشکیل شده است که هر کدام کاربردهای خاص خودشان را دارند؛ ولی با‎تر‎کیب شدن با هم، یک دیزل ژنراتور را برای تولید برق به وجود می آورند.

با توجه به تقاضای بسیاری از مکان‎ها‎ برای استفاده از برق اضطراری، در حال حاضر خرید دیزل ژنراتور با سرعت بیشتری در ایران انجام می‎شود. همین موضوع باعث شده تا مراکز زیادی تحت عنوان خرید و فروش دیزل ژنراتور روی کار بیایند و فعالیت خود را آغاز کنند.

این دستگاه که با سوخت گازوئیل کار می‎کند، می‎تواند در هر مکانی که نیاز به برق اضطراری دارند و یا برق در آن مکان وجود ندارد، مورد استفاده قرار گیرد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از ساختمان ها‎ی واقع در کشور ایران، با دستگاه ژنراتور دیزلی تجهیز شده باشند تا در صورت نیاز به تامین برق به غیر از سیستم برق رسانی‎ در کشور ایران، بتوان از موتور دیزل استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور و بهترین مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، با ما همراه باشید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره تامین قطعات موتور دیزل ژنراتور هستید به این صفحه مراجعه کنید.


دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور که با نام جن ست دیزل یا موتور دیزل نیز می‎گویند، یک وسیله الکتریکی است که می‎تواند برای تولید انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار گیرد. ژنراتور دیزلی در واقع یک جایگزین برای برق در ایران است که می‎تواند برای محیط‎ها‎یی که نیاز به برق اضطراری دارند و قطع برق می‎تواند برای آن‎ها‎ مشکلات زیادی را به وجود آورد، مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه دیزل ژنراتور به وسیله یک موتور الکتریکی و ژنراتور دیزلی کار می‎کند. اساس کار این دستگاه، گازوئیلی است که برای آن تامین می‎شود. منبع سوخت گازوئیل برای این دیزل ژنراتورها، می‎تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد؛ اما گران بودن گازوئیل و بالا بودن مصرف سوخت ژنراتور گازوئیلی باعث شده تا برخی از افراد تصور کنند که خرید این دستگاه از نظر اقتصادی به‎صرفه نیست. این در حالی است که ژنراتورهای گازوئیلی با همان منبع تغذیه انرژی بسیار زیادی را تولید می‎کنند. بنابراین، از این لحاظ می‎توان گفت که دیزل ژنراتور به صرفه و اقتصادی است.

دستگاه دیزل ژنراتور انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی برای تامین برق در فضاهای مختلف تبدیل می‎کند. این کار به وسیله همان سوختی که کمی‎قبل در مورد آن صحبت کردیم، انجام می‎شود. بنابراین، انواع دیزل ژنراتور می‎توانند برای محیط‎ها‎یی که نیاز به سیستم برق رسانی وجود دارد، مورد استفاده قرار گیرند و با قدرت زیاد انرژی برق مورد نیاز را تامین کنند.


ژنراتور دیزلی

ژنراتور دیزلی می‎تواند در هر مکانی که نیاز به انرژی الکتریکی است، مورد استفاده قرار گیرد. در واقع وظیفه اصلی این دستگاه ها‎ تولید انرژی الکتریکی و تامین برق است.

همین موضوع باعث شده تا خرید و فروش دیزل ژنراتور در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران با سرعت هرچه بیشتر انجام شود؛ چون که امروزه قطعی برق می‎تواند برای بسیاری از مجموعه ها‎ خطرناک، حادثه آفرین و یا حتی زیان‎آور باشد. البته کاربرد ژنراتور دیزلی فقط برای استفاده در زمان قطعی برق نیست. این دستگاه ها‎ می‎توانند در دو شرایط زیر برای محیط ها‎ی مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

  • حالت اضطراری

ژنراتور دیزلی به‎واسطه تولید برق می‎تواند برای محیط‎ها‎یی که نیاز به جریان برق به‎صورت دائم هستند، مورد استفاده قرار گیرد. محیط‎ها‎ و مراکز زیادی وجود دارند که قطعی برق برای آن‎ها‎ می‎تواند باعث ایجاد مشکلات و خسارت‎ها‎ی زیادی شود.

همین موضوع باعث شده تا دیزل ژنراتور بتواند به‎عنوان یک محصول ایمن برای محیط ‎های مختلفی که قطعی برق برای آن‎ها‎ مشکل‎ساز می‎شود، مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین، یکی از اصلی‎ترین کاربردهای ژنراتور دیزلی، استفاده از آن‎ها‎ در زمان قطعی برق است.

در چنین شرایطی می‎توان این دستگاه ها را در بیمارستان‎ها‎، مکان‎ها‎ی عمومی، ساختمان‎ها‎ی تجاری و مسکونی، فروشگاه‎ها‎، فرودگاه‎ها‎، مراکز دولتی و ... مورد استفاده قرار داد.

  • مکان‎ها‎ی فاقد انرژی برق

اگرچه استفاده از دستگاه دیزل ژنراتور در هنگام قطعی برق می‎تواند مزایای زیادی را به‎همراه داشته باشد و حتی در بسیاری از محیط ها‎ ضروری باشد؛ اما این تنها کاربرد این دستگاه نیست.

موتور ژنراتور گازوئیلی می‎تواند برای مکان هایی که انرژی برق در آن‎ها‎ وجود ندارد، مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین، در صورتی که در محیطی هیچ‎گونه انرژی الکتریکی وجود نداشته باشد و در عین حال نتوان به این انرژی در آن محیط دسترسی داشت، می‎توان از این محصولات استفاده کرد.

به طور مثال خطوط انتقال گاز، پروژه ها‎ی ساخت و ساز عمرانی، معادن و صنایع نفت و گاز، کشتی رانی و ... از جمله محیط ها‎یی هستند که به صورت پیوسته نیاز به موتور ژنراتور دارند.

اگر به دنبال دیزل ژنراتور پرکینز هستید به این صفحه مراجعه کنید.


مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران

با توجه به کاربردهای وسیع دیزل ژنراتور، در حال حاضر خرید دیزل ژنراتور در کشور ایران از مراکز خرید و فروش دیزل ژنراتور بسیار افزایش پیدا کرده است. مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، امکان خرید این دستگاه ‎ها‎ را با قیمت مناسب و به‎صورت خانگی و یا صنعتی فراهم کرده است.

قیمت دیزل ژنراتور در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران متفاوت است که این موضوع ناشی از تفاوت در مدل‎ها‎ی آن می‎باشد. در هنگام خرید دیزل ژنراتور لازم است که در مورد انواع دیزل ژنراتور اطلاعات کافی داشته باشید؛ چون در غیر این صورت احتمال اینکه به اشتباه اقدام به خرید ژنراتور دیزلی کنید، وجود دارد.


انواع دیزل ژنراتور

از جمله انواع دیزل ژنراتور موجود در بازار عبارتند از:


دیزل ژنراتور خانگی کوچک

یکی از انواع دیزل ژنراتور موجود در بازار که کاربردهای بسیار زیادی نیز دارد، دیزل ژنراتور خانگی است. این ژنراتور گازوئیلی را می‎توان از مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران تهیه و برای باغ، زمین‎ها‎ی کشاورزی و ... مورد استفاده قرار داد.

این موتور ژنراتور مصرف کمی‎دارد و جریان برق تولیدی توسط آن نیز ضعیف است. به همین خاطر، برای محیط‎ها‎یی که نیاز به موتور ژنراتور گازوئیلی قوی است، بهتر است که از دیگر انواع دیزل ژنراتور استفاده شود.


دیزل ژنراتور استندبای یا اضطراری

ژنراتور دیزلی استندبای یکی دیگر از انواع دیزل ژنراتورهای موجود در بازار است. همانطور که از نام این ژنراتور گازوئیلی مشخص است، می‎تواند در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین، در شرایطی که نیاز به انرژی الکتریکی دائمی‎باشد، نمی‎توان از دیزل ژنراتور استندبای و اضطراری استفاده کرد. این موتور ژنراتور برای مکان‎ها‎یی مناسب است که در آن‎ها‎ سیستم برق‎رسانی وجود دارد؛ اما قطعی برق می‎تواند مشکلات زیادی را در آن محیط ‎ها به وجود آورد.

در این زمان می‎توان با خرید دیزل ژنراتور اضطراری و نصب آن در مکان مناسب، از مزایای این دستگاه بهره‎مند شد. در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، این محصولات با توان بسیار متنوعی به فروش می‎روند.

بسته به شرایط یک مکان و انرژی برقی که باید در طول قطعی برق به ساختمان تزریق شود، ژنراتور گازوئیلی نیز باید با توان متفاوت خریداری گردد. این موتور دیزلی می‎تواند به ‎صورت استندبای مورد استفاده قرار گیرد تا هر زمانی که محیط با قطعی برق مواجه شد، شروع به کار کند.


ژنراتور دیزلی پرایم

موتور ژنراتور گازوئیلی اضطراری یک موتور ژنراتور محدود است که می‎تواند انرژی الکتریکی خود را در مدت زمان محدود 2 یا 3 ساعته ارائه کند. این موضوع باعث شده تا در محیط‎ها‎ی صنعتی، بیمارستان‎ها‎ و ... که قطعی برق ممکن است بیش از 3 ساعت طول بکشد، استفاده از ژنراتور دیزلی اضطراری کاربرد چندانی نداشته باشد. البته در اکثر این ساختمان‎ها‎ از این موتور ژنراتور استفاده می‎شود که این موضوع نشان‎دهنده محبوبیت ژنراتور دیزلی اضطراری است.

اگر قصد خرید ژنراتور دیزلی را دارید که بتواند تا مدت زمان بیشتری برای شما کارایی داشته باشد، می‎توانید ژنراتورهای پرایم را انتخاب کنید. این دستگاه که از مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران قابل تهیه است، می‎تواند بیشتر از 3 ساعت برای یک مکان کارایی داشته باشد.

اگرچه انرژی الکتریکی تولید شده توسط ژنراتور دیزلی پرایم به‎اند‎ازه ژنراتور گازوئیلی اضطراری نیست؛ اما 75 درصد از توان خود را در اختیار سیستم قرار می‎دهد و با ذخیره 25 درصد باقیمانده اجازه می‎دهد تا مدت زمان بیشتری از برق اضطراری استفاده کنید.


دیزل ژنراتور دائم کار

یکی از پرفروش‎ترین موتور ژنراتور در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، دیزل ژنراتور دائم کار است. این مدل از انواع دیزل ژنراتور همانطور که از نامش مشخص است، به‎صورت دائم کار می‎کند و هیچ قطعی برقی در آن صورت نمی‎گیرد.

این نوع دستگاه ژنراتور برق برای زمانی مورد استفاده قرار می‎گیرد که نیاز است در طی ساعت‎ها‎ی طولانی و بدون وقفه دستگاه ژنراتور گازوئیلی اقدام به تولید برق کند. اگرچه این دستگاه‎ها‎ به‎صورت دائمی‎کار می‎کنند؛ اما باز هم نیاز به استراحت دارند. بنابراین، باید در بازه ‎های زمانی مشخص برای آن‎ها‎ یک موتور ژنراتور پشتیبان تهیه کنید تا در زمان استراحت، بتوانید از انرژی برق استفاده کنید.


موتور ژنراتور

یکی از معایب ژنراتور گازوئیلی با حجم بالا و سیلندرهای بسیار زیاد، تولید صدای گوش خراش و آزاردهنده‎ای است که می‎تواند برای محیط‎ها‎ی مختلف چالش ایجاد کند. اگر موتور ژنراتور را در محیط‎ها‎ی باز مورد استفاده قرار داد، احتمالا از آزاردهنده بودن صدای این دیزل ژنراتورها کاسته می‎شود؛ اما برای محیط‎ها‎ی سربسته‎ای که لازم است دیزل ژنراتور در یک محیط بسته قرار گیرد، تولید صدای زیاد می‎تواند آزاردهنده و نگران‎کننده باشد.

دستگاه ژنراتور دیزلی بی‎صدا یکی از انواع دیزل ژنراتورهای موجود در بازار است که دارای یک اتاقک عایق بوده و این اتاقک در دور تا دور موتور قرار گرفته است. مزیت این اتاقک این است که می‎تواند بین 60 تا 80 درصد از صدای تولیدی توسط موتور را کاهش دهد. به همین خاطر، به این محصولات تولید کننده انرژی برق ژنراتورهای سایلنت می‎گویند که صدای بسیار کمی‎تولید می‎کنند و عملکرد آن‎ها‎ نیز فوق العاده است.

برای خرید دیزل ژنراتور سایلنت می‎توانید به مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور در تهران مراجعه نمایید. این محصولات به‎هیچ وجه توان خروجی پایینی ندارند و می‎توانند با حداکثر توان خروجی برای شما کارایی داشته باشند. مزیت ژنراتور بی صدا این است که به‎دلیل داشتن کانوپی (اتاقک عایق) در برابر گرد و غبار و ورود ذرات مضر نیز ایمنی بیشتری دارد. به همین خاطر، این محصولات نسبت به محصولات رایج بدون عایق دارای ایمن بیشتری خواهند بود.

یکی از سوالات رایجی که در میان خریداران موتور ژنراتور در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران به وجود می‎آید، میزان مصرف سوخت ژنراتور گازوئیلی است. انواع دیزل ژنراتور بر اساس عوامل مختلفی سوخت مصرف می‎کنند.

دمای محیط، میزان رطوبت، محل قرارگیری دستگاه ژنراتور و ... همگی می‎تواند در میزان مصرف سوخت ژنراتور گازوئیلی موثر باشند. همین موضوع باعث شده تا نتوان به طور دقیق در مراکز خرید و فروش دیزل ژنراتور به این سوال افراد پاسخ داد. در هر یک از دستگاه‎ها‎ی ژنراتور، میزان سوخت مصرفی در قالب یک جدول مشخص شده است که می‎توان با انجام یک سری محاسبات ساده به آن پی برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره ژنراتور برق با کارشناسان ما تماس بگیرید.


ژنراتور گازوئیلی

پس از خرید دیزل ژنراتور از مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور، می‎توانید مراحل نصب و کار کردن با این دستگاه را انجام دهید. توصیه می‎کنیم که برای نصب ژنراتور گازوئیلی از افراد متخصص کمک بگیرید که تجربه کافی برای نصب آن‎ها‎ را دارند.

نصب این دستگاه‎ها‎ باید در یک مکان مناسب صورت گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر، بتوان به راحتی به دستگاه دسترسی داشت. همچنین، لازم است که این دستگاه‎ها‎ در یک محیط ایمن نصب شوند تا خطری از بابت محل نصب آن‎ها‎ وجود داشته باشد.

هنگام کار ژنراتور گازوئیلی شاهد تولید یک سری گازهای سمی‎تولید ژنراتور هستید که قطعا برای سلامت انسان مضر است. بنابراین، موتور ژنراتور باید در محیط‎ها‎یی نصب شود که تهویه مناسبی دارند.

از طرفی این گازها باید به درستی از دستگاه خارج شوند؛ چرا که عدم خروج آن‎ها‎ باعث افزایش دمای موتور شده و دستگاه آسیب می‎بیند. همچنین لازم است که دستگاه ژنراتور و مخزن سوخت آن را در یک مکان‎تر‎از و صاف قرار دهید. متاسفانه یکی از دلایل اصلی آتش سوزی به وسیله این دستگاه‎ها‎، مناسب نبودن مکان نصب مخزن سوخت آن‎ها‎ست.

پس از نصب دستگاه ژنراتور گازوئیلی می‎توانید از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این دستگاه‎ها‎ باید به صورت کاملا ایمن قبل از روشن شدن بررسی شوند. دستگاه‎ها‎ی معیوب و خراب نباید هرگز روشن شوند.

در هنگام روشن کردن دستگاه، از دخانیات در نزدیکی دستگاه استفاده نکنید و به قطعات متحرک آن نیز نزدیک نشوید. در صورت شل بودن درب مخزن و یا عدم وجود درب برای مخزن، هرگز دستگاه ژنراتور را روشن نکنید. همچنین، بهتر است که قبل از روشن کردن این دستگاه برای بار اول از افراد متخصص و باتجربه کمک بگیرید.


قیمت دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور در بازار کشور ایران بر اساس نوع ژنراتور محاسبه می‎شود. اگر متقاضی خرید دیزل ژنراتور باکیفیت هستید، سعی کنید که به قیمت دیزل ژنراتور توجه کمتری داشته باشید؛ چرا که کیفیت مهم‎تر از قیمت دیزل ژنراتور است.

با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار در بازار کشور ایران، قیمت دیزل ژنراتور نیز به‎صورت روزانه محاسبه می‎شود. بنابراین، بهتر است برای مشاهده لیست قیمت دیزل ژنراتور به فروشگاه‎ها‎ی معتبر مراجعه نمایید.

در نظر داشته باشید که قیمت دیزل ژنراتور با برندهای مختلف با هم متفاوت است. بدیهی است که هر چقدر برند این دستگاه معروف‎تر باشد، قیمت دیزل ژنراتور نیز افزایش پیدا می‎کند. برای اطلاع دقیق از قیمت دیزل ژنراتور، می‎توانید به مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور ماه نیرو مراجعه نمایید.


خرید دیزل ژنراتور

اگر متقاضی استفاده از ژنراتور گازوئیلی هستید، می‎توانید اقدام به خرید دیزل ژنراتور باکیفیت و در برندهای معتبر کنید. این دستگاه‎ها‎ دارای تنوع بسیار زیادی در بازار کشور ایران هستند. همین موضوع خرید دیزل ژنراتور را کمی‎برای افرادی که نیاز به خرید دیزل ژنراتور باکیفیت دارند، سخت کرده است.

اگر قصد خرید اینترنتی انواع دیزل ژنراتور را دارید، می‎توانید به بودجه و نیاز خودتان برای خرید این دستگاه‎ها‎ توجه کنید. به طور کلی، انواع دیزل ژنراتورها به دلیل داشتن کیفیت بالا و تولید انرژی بسیار زیاد، می‎توانند برای یک محیط به صرفه و پرکاربرد باشد؛ اما چیزی که باید به آن توجه داشته باشیم، بحث کیفیت این دیزل ژنراتورها است.

به عنوان خریدار دیزل ژنراتور ابتدا باید نیازهای خود را جهت خرید این دستگاه‎ها‎ مشخص کنید. خرید دیزل ژنراتور باید بر اساس نیاز و بودجه شما انجام شود. اینکه چقدر بودجه دارید و می‎توانید بر اساس بودجه خودتان، چه نوع دیزل ژنراتوری را خریداری نمایید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فقط کافیست که هدف خود را برای خرید دیزل ژنراتور مشخص کنید و بر اساس قیمت، کارایی و کاربرد هر یک از این دیزل ژنراتورها، آن‎ها‎ را تهیه نمایید.


فروش دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور باید از طریق یک شرکت و یا فروشگاه بسیار معتبر انجام شود. افرادی که متقاضی خرید دیزل ژنراتور باکیفیت هستند، می‎توانند به مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران مراجعه کنند و بهترین مدل‎ها‎ی ژنراتور دیزلی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نمایند.

در مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، بهترین انواع دیزل ژنراتورها با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‎شوند تا مشتریان بتوانند بر اساس بودجه خود، بهترین این محصولات را تهیه نمایند.

فروش دیزل ژنراتور در مجموعه ماه نیرو، با قیمت مناسب و ارزان انجام می‎شود. اگر متقاضی خرید دیزل ژنراتور هستید و کیفیت و قیمت برای شما اهمیت دارد، می‎توانید از مرکز فروش دیزل ژنراتور ماه نیرو کمک بگیرید. لازم است که قبل از خرید موتور ژنراتور دیزلی، به خدمات پس از فروش و اصالت کالاها توجه داشته باشید.

ماه نیرو مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور در ایران است. در این مرکز فروش دیزل ژنراتور در تهران، امکان خرید انواع دیزل ژنراتور در برندهای معروف جهانی و با کیفیت بسیار بالا وجود دارد. این محصولات با قیمت مناسبی در مجموعه ماه نیرو به شما عزیزان ارائه می‎شوند تا بتوانید خریدی به‎صرفه‎تر و در عین حال ایمن‎تر داشته باشید.

در این مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور، انواع دیزل ژنراتورهای باکیفیت در بازار به فروش می‎روند که هر کدام از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. در صورت نیاز به خرید ژنراتور گازوئیلی و محصولاتی مشابه، می‎توانید به سایت اینترنتی ماه نیرو مراجعه نمایید و خرید خود را به‎صورت اینترنتی انجام دهید.

مجموعه ماه نیرو مفتخر است تمامی خدمات مربوط به دیزل ژنراتور ولوو 100 کاوا را در اختیار شما قرار دهد.


سخن پایانی

در صورتی که متقاضی خرید موتور ژنراتور هستید، باید حتما از مراکز خرید و فروش دیزل ژنراتورهایی کمک بگیرید که به‎صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‎کنند و از طرفی به ‎همراه محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر نیز ارائه خواهند کرد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چرا که عملا بدون این خدمات، خرابی دیزل ژنراتور هیچ مسئولیتی را برای مرکز خرید و فروش دیزل ژنراتور به همراه نخواهد داشت.